Zatrzymany poszukiwany z narkotykami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

Data publikacji 27.01.2017

75 gramów amfetaminy oraz 31 gramów marihuany sokólscy policjanci ujawnili przy 19-latku, który był pasażerem osobówki skontrolowanej na krajowej „dziewiętnastce”. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. Okazało się również, że jest on poszukiwany przez policję. Teraz funkcjonariusze ustalają skąd pochodziły narkotyki i dokąd miały trafić.

Wczoraj po godzinie 21.00 na drodze krajowej DK - 19, sokolscy policjanci zatrzymali do kontroli mitsubishi, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. U jednego z nich kryminalni ujawnili 75 gramów białego proszku oraz 3 gramów suszu roślinnego. Po użyciu narkotesteru okazało się, że jest to amfetamina i susz konopi innych niż włókniste. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania mundurowi ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 75 gramów amfetaminy oraz 77 gramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 5 200 złotych. Okazało się również, iż zatrzymany 19-latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Sokółce w związku z niepowrotem do zakładu poprawczego. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

  •