Nieodpowiedzialni kierowcy na sokólskich drogach - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nieodpowiedzialni kierowcy na sokólskich drogach

Data publikacji 17.02.2017

W minioną dobę sokólscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu trzech nieodpowiedzialnych kierowców. Dwóch z nich zdecydowało się na jazdę „po pijaku” natomiast jeden pod wpływem środków odurzających. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem.

W minioną dobę na drogach powiatu sokólskiego policjanci zatrzymali trzech nieodpowiedzialnych kierowców, dwóch z nich zdecydowało się na jazdę w stanie nietrzeźwości, natomiast jeden pod wpływem środków odurzających. Wczoraj o godzinie 15.10 w Sokółce na ul. Białostockiej policjanci zatrzymali do kontroli passata. Okazało się, że 36-letni mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 0,25 promila alkoholu. O godzinie 18.15 w rejonie wsi Zadworzany funkcjonariusze zatrzymali do sprawdzenia kierowcę motoroweru. Jadący nim 42-letni mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, natomiast w organizmie miał 1,6 promila alkoholu. Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę mundurowi ujawnili po północy w Sokółce na ul. Grodzieńskiej. Jego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem środka odurzającego. Podejrzenia mundurowych potwierdził pozytywny wynik testu na zawartość narkotyków. Badanie wskazało, że mężczyzna jest pod działaniem amfetaminy i nie posiada on przy sobie prawa jazdy.

Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl