Dzielnicowy z Krynek na spotkaniu z mieszkańcami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z Krynek na spotkaniu z mieszkańcami

Data publikacji 28.02.2017

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Krynkach uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Bema”. Policjant rozmawiał z zebranymi o nurtujących ich problemach, a także omówił sposób działania aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

W ramach realizacji programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” dzielnicowy  z Krynek spotkał się mieszkańcami „Osiedla Bema” w Krynkach. Funkcjonariusz rozmawiał z zebranymi o nurtujących ich problemach, a także szczegółowo przedstawił w jaki sposób działa aplikacja "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" i czemu służy to policyjne narzędzie. Przekazał w jaki sposób można nanieść na mapę internetową miejsca zagrożone przestępczością, bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Przypomniał także, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji i że w tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Poprosił także o odpowiedzialne korzystanie z aplikacji, gdyż każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl