Szkolenie Strażników Parku Biebrzańskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szkolenie Strażników Parku Biebrzańskiego

Data publikacji 01.03.2017

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przeprowadzili szkolenie dla funkcjonariusz Straży Parku Biebrzańskiego. W trakcie spotkania omówili również ideę powstania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i przedstawili sposób działania aplikacji.

We wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce funkcjonariusze Straży Parku Biebrzańskiego wzięli udział w szkoleniu dotyczącym przeprowadzania kontroli pojazdów zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym. W trakcie spotkania policjanci przedstawili zebranym także zasady funkcjonowania policyjnego narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa. Przekazali w jaki sposób można nanieść na internetową mapę miejsca zagrożone przestępczością, bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Przypomnieli, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji i że w tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl