Przedszkolaki z wizytą u sokólskich policjantów - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki z wizytą u sokólskich policjantów

Data publikacji 13.03.2017

Do niecodziennego spotkania doszło w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce. Policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Sokółce. Mundurowi oprowadzili gości po jednostce i przybliżyli swoją pracę.

W piątkowy poranek maluchy z Przedszkola Nr 3 w Sokółce odwiedziły sokólskich policjantów w ich siedzibie. Dzieci zobaczyły pomieszczenia, w których funkcjonariusze oraz pracownicy policji wykonują swoje codzienne obowiązki. Przedszkolaki były najbardziej zainteresowane pokojem, w którym odbywają się przesłuchania dzieci oraz okazania policyjne. Kolejną niespodzianką było spotkanie z przewodnikami i ich psami policyjnymi, obronnym i tropiącym, a także możliwość zobaczenia od środka radiowozu. W trakcie spotkania funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa, dzięki którym zabawa w domu i na podwórku będzie dużo bezpieczniejsza. Policjanci przypomnieli również zebranym jak ważne jest, aby codziennie nosić na sobie elementy odblaskowe.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl