Dzielnicowy z Janowa spotkał się z mieszkańcami gminy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z Janowa spotkał się z mieszkańcami gminy

Data publikacji 14.03.2017

Dzielnicowy Gminy Janów w ramach realizacji założeń programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” spotkał się z mieszkańcami Gminy Janów. Zebranym przekazał wiedzę na temat zasad działania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, występujących zagrożeniach i realizowanych działaniach profilaktycznych.

Wczoraj dzielnicowy z Posterunku Policji w Janowie spotkał się z mieszkańcami Janowa oraz pracownikami Urzędu Gminy. Zebranym  przedstawił ideę Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako istotnego elementu w zarządzaniu bezpieczeństwem publicznym. Uczestnicy konsultacji dowiedzieli się m.in. w jaki sposób działa aplikacja i czemu służy to policyjne narzędzie oraz w jaki sposób można nanieść na mapę internetową miejsca występowania niepożądanych zjawisk. Funkcjonariusz udzielił wyczerpujących informacji na zadawane pytania dotyczące aplikacji, na temat weryfikacji zaznaczonych zagrożeń i realizowanych działaniach profilaktycznych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl