Poszukiwana zatrzymana w trakcie weryfikacji miejsca zagrożonego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana zatrzymana w trakcie weryfikacji miejsca zagrożonego

Data publikacji 30.03.2017

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w trakcie weryfikacji miejsca wskazanego jako zagrożone nadmiernym przekroczeniem prędkości skontrolowali pojazd, którym kierowała 41-latka. W trakcie sprawdzenia okazało się, że jest ona poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Białymstoku.

Sokólscy policjanci do chwili obecnej odnotowali 501 zgłoszeń z terenu powiatu sokólskiego naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wszystkie miejsca wskazane jako zagrożone są weryfikowane podczas prowadzonych w tych miejscach kontroli. We wtorek policjanci z sokólskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy podróżujący DK 19 w miejscowości Kuźnica dostosowują się do ograniczenia prędkości. W trakcie kontroli passata kierowanego przez 41-letnią obywatelkę Białorusi okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez białostocki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za nieuiszczenie zasądzonej kary grzywny. Po zapłaceniu należności 41-latka została zwolniona. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl