Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowa spotkała się z pracownikami PGK i M w Dąbrowie Białostockiej

Data publikacji 18.05.2017

Dzielnicowa z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej uczestniczyła w spotkaniu z pracownikami Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Dąbrowie Białostockiej. Policjantka rozmawiał z zebranymi o nurtujących ich problemach, a także omówiła sposób działania aplikacji „ Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”.

W ramach realizacji programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” dzielnicowa  terenu miejskiego gminy Dąbrowa Białostocka spotkała się z pracownikami Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Dąbrowie Białostockiej. Funkcjonariuszka rozmawiała z zebranymi o nurtujących ich problemach, a także szczegółowo przedstawiła sposób działania aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" i czemu służy to policyjne narzędzie. Przekazała w jaki sposób można nanieść na mapę internetową miejsca zagrożone przestępczością, bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Przypomniała także, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji i że w tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Poprosiła także o odpowiedzialne korzystanie z aplikacji, gdyż każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji. Dzielnicowa zaprezentowała również aplikację „Moja Komenda” dzięki, której w szybki i pewny sposób można skontaktować się z dzielnicowym lub odnaleźć najbliższą jednostkę Policji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl