Odnaleziono zaginionego mężczyznę - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Data publikacji 23.05.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce prowadzili poszukiwania zaginionego 24-latka. Prawdopodobnie mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Funkcjonariusze w wyniku intensywnych poszukiwań odnaleźli Sokólszczanina tuż przed północą i przekazali go pod opiekę lekarza.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, wczoraj po godz. 16.00, otrzymał zgłoszenie, że 24-letni mieszkaniec miasta chce odebrać sobie życie. Dyżurujący funkcjonariusz natychmiast podjął działania mające na celu odnalezienie mężczyzny i skierował w miejsce jego zamieszkania patrole Policji. Funkcjonariusze sprawdzili adres pobytu zaginionego oraz rejon przyległy do jego bloku. Sokólczanina do godz. 20.00 nie udało się jednak odnaleźć. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano więc niemal cały stan osobowy sokólskiej komendy. Ponad 50 policjantów, w tym 2 przewodników z psami służbowymi prowadziło poszukiwania 24-latka. Do działań włączyli się również funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy, którzy używając kamer termowizyjnych próbowali zlokalizować zaginionego.

Dzięki zaangażowaniu i determinacji uczestniczących w akcji funkcjonariuszy, jeszcze przed północą udało się odnaleźć zaginionego mieszkańca Sokółki. Został on przekazany pod opiekę lekarza.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl