Sokólscy policjanci odzyskali utracone mienie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci odzyskali utracone mienie

Data publikacji 25.05.2017

Sokólscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu spożywczego w Sokółce. Funkcjonariusze odzyskali utracony towar a Prokuratura Rejonowa zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w miniony poniedziałek, w godzinach porannych, został poinformowany o włamaniu do jednego z sokólskich sklepów spożywczych. Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji ustalili, że sprawca włamując sie do sklepu dokonał kradzieży produktów spożywczych, kasetki z pieniędzmi oraz papierosów. Spowodował tym samym straty na łączną kwotę 1 700 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że odpowiedzialnym za kradzież z włamaniem jest najprawdopodobniej 22-letni mieszkaniec Sokółki. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W miejscu zamieszkania Sokólczanina mundurowi odnaleźli część utraconego towaru. Wobec mężczyzny Prokuratura Rejonowa w Sokółce zastosowała już dozór policyjny.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl