Czekolada na Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Nowym Dworze - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czekolada na Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Nowym Dworze

Data publikacji 02.06.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, funkcjonariusze zrzeszeni w Klubie Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej oraz Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze wzięli udział we wczorajszych obchodach Dnia Dziecka, które miały miejsce w Zespole Szkół w Nowym Dworze. Mundurowi przygotowali najmłodszym szereg niespodzianek oraz obdarowali dzieci słodyczami.

Funkcjonariusze oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce włączyli się w akcję cyklicznie realizowaną przez funkcjonariuszy zrzeszonych w Klubie Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej – „Czekolada dla dziecka”. Zbierane w minionych tygodniach słodycze z okazji Dnia Dziecka mundurowi przekazali uczniom Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze. Funkcjonariusze obejrzeli przedstawienie przygotowane przez kadrę pedagogiczną i uczniów oraz wzięli udział w kolorowym korowodzie promującym czytelnictwo. Wcześniej dzieci otrzymały odblaski, które natychmiast zostały umieszczone na rękach. Jednakże największym zainteresowaniem zebranych cieszyło się spotkanie z policyjnym psem służbowym. Opiekun Lucy opowiedział w jaki sposób pracuje ze swoją psią partnerką, pokazał krótka tresurę i bardzo długo odpowiadał na pytania dzieci dotyczące wspólnej służby. Na koniec spotkania, każde dziecko obecne na Sali otrzymało słodki podarunek w postaci czekolady.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl