Szkolenie strażaków ratowników OSP - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szkolenie strażaków ratowników OSP

Data publikacji 06.06.2017

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przeprowadził szkolenie skierowane do strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sokólskiego.

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w minioną niedzielę wziął udział w szkoleniu strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu sokólskiego. Policjant omówił w sposób merytoryczny oraz praktyczny zagadnienie dotyczące należytego wydawania poleceń uczestnikom ruchu drogowego podczas prowadzonej akcji ratowniczej. Warto zaznaczyć, że warsztaty były jednym z wielu etapów kursu przygotowującego strażaków do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych. Z uwagi na fakt, że frekwencja uczestników szkolenia była dość liczna, zebranym przypomniano również zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl