Mundurowi w Akademii Malucha - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi w Akademii Malucha

Data publikacji 07.06.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotykali się z wychowankami sokólskiej „Akademii Malucha”. Rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpiecznej zabawy oraz bezpiecznego zachowania na drodze.

Wczoraj  funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się z dziećmi z „Akademii Malucha”.  W trakcie zajęć policjanci  rozmawiali z przedszkolakami  o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i bezpiecznej zabawy.  Dzieci dowiedziały się również, dlaczego powinny nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je umieścić. Nie obyło się bez pytań ze strony milusińskich, na które maluchy otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Przedszkolaki zapoznały się również z policyjnym psem służbowym, zobaczyły również ja wyglądają od wewnątrz radiowozy. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały upominki w postaci elementów odblaskowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl