Policjanci z Janowa poszukują świadków zdarzenia - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Janowa poszukują świadków zdarzenia

Data publikacji 08.06.2017

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Janowie poszukują świadków potracenia 67 letniego mężczyzny do którego doszło pod koniec kwietnia w rejonie miejscowości Szczuki.

Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w dniu 27 kwietnia 2017 roku po zapadnięciu zmroku doszło do potrącenia 67-letniego mieszkańca Krasnego. Mężczyzna poruszał się drogą pomiędzy miejscowościami Krasne a Kizieleny, w okolicach miejscowości Szczuki został najprawdopodobniej potrącony przez samochód osobowy koloru białego. W wyniku zdarzenia 67-latek stracił przytomność i odzyskał ją, w momencie odnalezienia go przez mężczyzn, którzy udzielili mu pomocy i odwieźli do domu.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt  osobisty lub telefoniczny z prowadzącym sprawę - tel. /85/ 670 41 35, Komendą Powiatową Policji w Sokółce - tel. /85/ 670 47 12 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub komórkowy 112.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl