„Zbieramy krew dla Polski” z sokólskimi policjantami - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Zbieramy krew dla Polski” z sokólskimi policjantami

Data publikacji 14.06.2017

Sokólscy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Zbieramy krew dla Polski", która odbyła się w miniony piątek w Sokółce. Podczas rodzinnego pikniku mundurowi zaprezentowali policyjny sprzęt służbowy, nowoczesne aplikacje policyjne oraz promowali bezpieczne postawy.

W miniony piątek sokólscy policjanci włączyli się do udziału w ogólnopolskiej akcji "Zbieramy krew dla Polski" organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż. W trakcie pikniku, który miał miejsce w rejonie krwiobusa sokólscy policjanci zorganizowali stoisko profilaktyczne, przy którym promowali bieżące przedsięwzięcia policyjne ale również wzięli udział w honorowym oddaniu krwi. Mundurowi prezentowali swoje pojazdy i wyposażenie, informowali mieszkańców o aplikacji „Moja Komenda”, prezentowali założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz informowali o zasadach wstąpienia w szeregi Policji. W ramach prowadzonych działań ,,Kręci mnie bezpieczeństwo” rozmawiali z uczestnikami festynu o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku i konieczności noszenia odblasków. Szczególną uwagę poświęcili wypoczynkowi nad wodą oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. 


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl