Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie na festynie - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie na festynie

Data publikacji 20.06.2017

Sokólscy policjanci wzięli udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przy kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce. Spotkania plenerowe to świetna okazja do zaprezentowania nowoczesnych aplikacji policyjnych, jak również promowania bezpiecznych postaw przed zbliżającymi się wakacjami.

W niedzielne popołudnie, w Sokółce na Osiedlu Zielonym przy parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  odbył się Festyn Rodzinny. Sokólscy policjanci zorganizowali tam stoisko profilaktyczne, w ramach którego promowali bieżące przedsięwzięcia policyjne, informowali mieszkańców o aplikacji „Moja Komenda”oraz prezentowali założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Festyn był również świetną okazją do omówienia poszczególnych etapów rekrutacji do Policji. Podczas przedsięwzięcia, policjanci przedstawili również  założenia ogólnopolskiej kapmanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo”, a także przypomnieli uczestnikom festynu, jak należy zachowywać się nad wodą. Z kolei najmłodsi mogli z bliska obejrzeć radiowozy oraz motocyke policyjne. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl