„Bezpieczne wakacje” w Kuźnicy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne wakacje” w Kuźnicy

Data publikacji 21.07.2017

Policjanci z Posterunku Policji w Kuźnicy odwiedzili uczestników kolonii w miejscowym Domu Kultury. Odbiorcom prelekcji funkcjonariusze przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

W minioną środę, policjanci z Posterunku Policji w Kuźnicy spotkali się z dziećmi, które letni wypoczynek spędzają na półkoloniach zorganizowanych na terenie miejscowego Domu Kultury. W ramach programu "Bezpieczne wakacje 2017", prelegenci przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą oraz w ruchu drogowym. Dużą atrakcją była prezentacja sprzętu mundurowych używanego w codziennej służbie. Każdy mógł zasiąść za kierownicą radiowozu i przymierzyć elementy umundurowania. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo", objętej honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl