Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 103 km/h – zatrzymano mu prawo jazdy

Data publikacji 27.07.2017

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego, jako zagrożone w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 103 km/h. 20-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto, 20-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego, jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zatrzymali na DK 8, w miejscowości Wysokie, kierującego pojazdem marki Audi. Około godziny 22.00, mężczyzna jechał w terenie zabudowanym z prędkością 153 km/h. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego. Za przekroczenie dozowlonej prędkości o 103 km/h, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto, 20-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl