Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy spotkał się z harcerzami w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Data publikacji 01.08.2017

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” objętej honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka spotykał się z harcerzami spędzającymi wakacje w gminie Dąbrowa Białostocka.

W poniedziałek dzielnicowy z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej spotkał się z harcerzami Białostockiej Chorągwi ZHP spędzającymi czas na obozie w bazie „Kamionek” w Kamiennej Nowej. Na spotkaniu policjant poruszył temat związany z bezpiecznymi zachowaniami podczas letniego wypoczynku. Szczególną uwagę zwrócił na to jak korzystać z kąpieli w akwenach aby była przyjemnością i dobrą zabawą. Przypomniał o tym jak należy się zachowywać aby być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego, w tym o konieczności noszenia odblasków przez każdą osobę poruszającą się po zmroku, poza terenem zabudowanym. Spotkania profilaktyczne w ramach kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo” będą kontynuowane na terenie działania KPP Sokółka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl