„Kręci mnie bezpieczeństwo” na terenie Sokółki - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Kręci mnie bezpieczeństwo” na terenie Sokółki

Data publikacji 09.08.2017

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce stale spotykają się z dziećmi wypoczywającymi na terenie Sokółki. Mundurowi rozmawiają o bezpieczeństwie w czasie wakacji promując tym samym ogólnopolską kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo” objętą honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

Sokólscy policjanci w ramach codziennej służby spotykają się z osobami spędzającymi wakacje na terenie całego powiatu. Wczoraj, mundurowi spotkali się z dziećmi i ich opiekunami, którzy wypoczywali nad Sokólskim Zalewem oraz spędzali czas na zajęciach w Bibliotece Publicznej w Sokółce. W trakcie spotkań mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie nad wodą, przestrzegali przed kąpaniem się na tzw. „dzikich” kąpieliskach. Funkcjonariusze, edukowali uczestników z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowego, w tym także przypomnieli o konieczności noszenia odblasków przez każdą osobę poruszającą się po zmroku, poza obszarem zabudowanym. Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali od mundurowych odblaski. Policjanci informują, że tego typu spotkania profilaktyczne w ramach kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo” będą nadal kontynuowane na terenie działania KPP w Sokółce.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl