Kierowali pod wpływem alkoholu - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowali pod wpływem alkoholu

Data publikacji 23.08.2017

We wtorek sokólscy policjanci na drogach powiatu ujawnili trzech kierowców pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialni mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Na drogach powiatu, sokólscy policjanci, we wtorek w przeciągu godziny, ujawnili trzech nieodpowiedzialnych kierowców. Pierwszego z nich mundurowi skontrolowali przed godziną 19.00 w Sokółce na ulicy Kryńskiej. 51-latek jadąc volkswagenem miał prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie. Około godziny 19.30 w Sidrze na ulicy Grodzieńskiej mundurowi skontrolowali 52-letniego kierowcę ciągnika, który w wydychanym powietrzu miał 0,25 promila alkoholu. Kilka minut później 52-letni obywatel Białorusi próbował wjechać rowerem na teren Polski mając w organizmie 0,6 promila alkoholu.

Nieodpowiedzialni kierowcy, za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Dodatkowo apelują o rozsądek, zachowanie szczególnej ostrożności oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl