MUNDUROWI ZATRZYMALI PRAW0 JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI O 53 KM/H - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

MUNDUROWI ZATRZYMALI PRAW0 JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI O 53 KM/H

Data publikacji 24.08.2017

Funkcjonariusze z sokólskiej drogówki w miejscowości Straż po raz kolejny zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. W konsekwencji mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali kolejnego kierującego, który przekroczył prędkość o 53 km/h w terenie zabudowanym. Wczoraj po godzinie 21.00 na DK 8, w miejscowości Straż policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się samochód jedzie z prędkością 103 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę opla do kontroli drogowej. 25-letni obywatel Ukrainy za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Z uwagi na fakt, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl