Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendowych imprez i uroczystości na terenie powiatu sokółskiego

Data publikacji 11.09.2017

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zabezpieczyli szereg imprez i uroczystości, które odbyły się na terenie powiatu sokólskiego. Mundurowi zadbali o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo uczestników.

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zabezpieczali szereg imprez i uroczystości, które odbyły się na terenie powiatu sokólskiego. Mundurowi zadbali o porządek publiczny oraz bezpieczeństwo uczestników podczas dwudniowych uroczystości związanych z Rocznicą Urodzin Ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli i Okopach, monitorowali wyścigi kolarskie: XXXVI Memoriał im. Stanisława Kirpszy w Sokółce oraz XII Kryterium im. Józefa Gościło w Dąbrowie Białostockiej. Dodatkowo mundurowi zabezpieczali mecz piłki nożnej w Sokółce oraz  Dożynki Gminne w Sokolanach i Kuźnicy.

Dla funkcjonariuszy pełniących służbę był to czas intensywnej pracy. Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu trwających obchodów  nie odnotowano poważniejszych zdarzeń ani przypadków zakłóceń porządku publicznego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl