PODEJRZEWANI O POBICIE TAKSÓWKARZA - ZATRZYMANI - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODEJRZEWANI O POBICIE TAKSÓWKARZA - ZATRZYMANI

Data publikacji 15.09.2017

Sokólscy dzielnicowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie taksówkarza. 22 i 23-latek spędzili minioną noc w policyjnym areszcie. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Dyżurny sokólskiej Policji otrzymał wczoraj po godzinie 7.00 informację, że na jednym z sokólskich parkingów prawdopodobnie doszło do pobicia taksówkarza. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Dzielnicowi już po chwili zauważyli trzech mężczyzn. Jak się okazało byli to dwaj agresorzy oraz poszkodowany taksówkarz. Mundurowi, w trakcie rozmowy z kierowcą taryfy ustalili, że 22 i 23-latek zamówili kurs, po czym jeden z nich – bez powodu uderzył w szybę taksówki. Kiedy kierowca chciał sprawdzić, co dokładnie zaistniało mężczyźni zaczęli uciekać. Jak wynika z relacji taksówkarza, 22 i 23-latek już po chwili wrócili na miejsce zdarzenie i zaczęli go bić pięściami oraz dusić. Zatrzymani przez sokólskich dzielnicowych mężczyźni byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że młodszy miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie, natomiast starszy ponad 2,5.

22 i 23-latek spędzili minioną noc w policyjnym areszcie. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl