„Bezpieczna droga do szkoły” w Kuźnicy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczna droga do szkoły” w Kuźnicy

Data publikacji 20.09.2017

Policjanci z Posterunku Policji w Kuźnicy realizują działania prewencyjne pod nazwą "Bezpieczna droga do szkoły". Dzisiaj odwiedzili najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Kuźnicy. Funkcjonariusze prowadzili prelekcje w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … przez cały rok”, która została objęta honorowym patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, policjanci z Posterunku Policji w Kuźnicy przeprowadzili dzisiaj spotkania edukacyjno-informacyjne. Odwiedzili najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Kuźnicy. Podczas prelekcji funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze. Uczestnicy dowiedzieli się również, dlaczego powinni nosić elementy odblaskowe i w jakich miejscach najlepiej je umieścić. Ponadto odbiorcom spotkań przypomniane zostały numery alarmowe. Na koniec spotkania każdy z uczestników otrzymał plakat z kalendarzem na bieżący rok szkolny.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl