O bezpieczeństwie na festynie w Sokółce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpieczeństwie na festynie w Sokółce

Data publikacji 25.09.2017

Sokólscy policjanci podczas Festynu Dobroczynnego w Sokółce zorganizowali stoisko profilaktyczne poświęcone bezpieczeństwu. Zaprezentowali także sprzęt będący na wyposażeniu garnizonu podlaskiego.

W sobotę policjanci z sokólskiej komendy wzięli udział w Festynie Dobroczynnym zorganizowanym pod kinem „Sokół” w Sokółce. Mundurowi zorganizowali stoiska poświęcone bezpieczeństwu, na których rozmawiali z uczestnikami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a zwłaszcza o bezpiecznej drodze do szkoły. Ogromnym zainteresowaniem wśród zebranych cieszył się symulator zderzeń. Policjanci zachęcali do skorzystania z niego, aby w sposób praktyczny sprawdzić, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Przedstawiony sprzęt został zakupiony w ramach realizacji projektu „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym KIK-76”, finansowanego ze środków Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl