PRZEKROCZYŁ DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ O 80 KM/H – STRACIŁ PRAWO JAZDY - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PRZEKROCZYŁ DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ O 80 KM/H – STRACIŁ PRAWO JAZDY

Data publikacji 02.10.2017

Sokólscy policjanci z pionu ruchu drogowego, po raz kolejny ujawnili kierowcę, który na ulicy Goniądzkiej w Suchowoli, przekroczył dozwoloną prędkość. Miejsce to zostało wskazane przez obywateli na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W konsekwencji, mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w trakcie kontroli miejsca wskazanego jako zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali kierującego, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 80 km/h w obszarze zabudowanym. Policyjny miernik prędkości, w miniony piątek, około godziny 15.30 w Suchowoli na ulicy Goniądzkiej  wskazał, że zbliżający się samochód jedzie z prędkością 130 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę bmw do kontroli drogowej. 24-letni mężczyzna za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi. Z uwagi na fakt, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 80 km/h, policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl