Policjanci działają – ZNICZ 2017 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci działają – ZNICZ 2017

Data publikacji 30.10.2017

Dziś mija trzeci dzień akcji „Znicz 2017”. Policjanci z KPP w Sokółce pełnią wzmożone patrole - widać ich na drogach i w rejonie cmentarzy. Mimo niesprzyjającej aury wykonują swoje obowiązki z myślą o bezpieczeństwie.

Od piątku sokólscy policjanci realizują wzmożone działania w ramach akcji „Znicz 2017”. Mimo niesprzyjającej pogody, funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem osób podróżujących, a także odwiedzających groby swoich bliskich. Policjanci nie tylko pełnią służbę na drogach w patrolach zmotoryzowanych. W rejonie cmentarzy można również spotkać patrole piesze, które pilnują porządku i bezpieczeństwa.

W ciągu minionego weekendu bezpieczeństwa w powiecie sokólskim pilnowało ponad 60 policjantów, którzy skontrolowali 89 pojazdów i wylegitymowali ponad 220 osób. Ujawniono ponad 50 wykroczeń w ruchu drogowym. Podczas weekendu nie doszło do żadnego wypadku na drogach powiatu sokólskiego, jednak policjanci interweniowali i pomagali kierowcom podczas 5 kolizji drogowych.

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi panującymi na drogach prosimy o zachowanie ostrożności podczas jazdy!

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl