ZNALEZIONO TELEFON KOMÓRKOWY - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZNALEZIONO TELEFON KOMÓRKOWY

Data publikacji 08.12.2017

Do Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zgłosił się mężczyzna, który przewoził swoim samochodem osobowym dwóch mężczyzn z terenu gm. Sidra do Sokółki. Później w samochodzie odnalazł telefon marki HUAWEI i przypuszcza, że może należeć on do któregoś z mężczyzn.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce zgłosił się mężczyzna, który w dniu 30.11.2017r, przewoził swoim samochodem osobowym dwóch mężczyzn z terenu gm. Sidra  do Sokółki. Po jakimś czasie w samochodzie odnalazł telefon marki HUAWEI i przypuszcza, że ten telefon może należeć do któregoś mężczyzn, których podwoził. Niestety nie zna tych ludzi i dlatego przyniósł zgubę na policję.

Właściciela prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Sokółce przy ul. Białostockiej 68B po odebranie telefonu. Po minięciu 14 dni zguba zostanie przekazana do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Sokółce, ul. Piłsudskiego 8.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl