Posiadali przy sobie znaczne ilości narkotyków – zostali zatrzymani - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali przy sobie znaczne ilości narkotyków – zostali zatrzymani

Data publikacji 16.01.2018

Sokólscy policjanci z Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie blisko 100 gramów amfetaminy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i decyzją sadu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce oraz z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w minioną środę, na jednej z ulic Sokółki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili prawie 100 gramów narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. W wyniku dalszych czynności i przeszukań w miejscach zamieszkania białostoczan policjanci ujawnili ponad 15 gramów sproszkowanej amfetaminy oraz około 150 mililitrów płynnego narkotyku.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty i decyzją Sąd Rejonowy w Sokółce najbliższe trzy miesiące spędza w areszcie. Zgodnie z art.62 ust.2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznej ilości narkotyków, grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl