Odwiedziny Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odwiedziny Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej

Data publikacji 24.01.2018

Dzieci spędzające ferie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej odwiedziły wczoraj policjantów w Komisariacie Policji w Dąbrowie Białostockiej. Jak mówiły była to ciekawa i pouczająca przygoda.

Dąbrowscy policjanci gościli na terenie Komisariatu Policji grupę dzieci z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej. Mundurowi przybliżyli zwiedzającym specyfikę swojej pracy, a także omówli poszczególne piony Policji. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć z bliska radiowozy oraz wyposażenie mundurowych do służby. W trakcie wycieczki policjanci omówili również podstawowe zasady bezpieczeństwa dzieci podczas codziennej drogi do szkoły/domu oraz w kontakcie z nieznajomą osobą. Zwiedzających poinformowano o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza obszarem po zmierzchu, a także o konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa podczas podróży samochodem. Spotkanie podsumowano quizem, jak bezpiecznie spędzać czas wolny podczas ferii.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl