Dzielnicowy z wizytą u harcerzy - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z wizytą u harcerzy

Data publikacji 31.01.2018

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sokółce w ramach działań „Ferie” spotykają się z dziećmi i młodzieżą spędzającymi ferie w naszym powiecie. Tym razem dzielnicowy spotkał się z harcerzami z powiatu białostockiego spędzającymi czas na obozie w Szkole Podstawowej nr 3 w Sokółce.

W poniedziałek dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkał się z białostockimi harcerzami spędzającymi czas na obozie w Szkole Podstawowej nr 3, na Osiedlu Zielonym w Sokółce. Na spotkaniu omówił zagadnienia związane z bezpiecznymi zachowaniami podczas zabaw zimowych. Szczególną uwagę zwrócił na niebezpieczeństwo związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne oraz zabawy przy ciągach komunikacyjnych.  Przypomniał, że każdy uczestnik ruch drogowego poruszający się po zmroku, poza terenem zabudowanym ma obowiązek noszenia odblasków. Opiekunom obozowiczów przekazał dane teleadresowe sokólskiej Policji. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl