Zatrzymani za posiadanie substancji odurzających - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie substancji odurzających

Data publikacji 23.02.2018

Sokólscy policjanci w piwnicy jednego z bloków na terenie miasta ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające. Zatrzymanych zostało trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało zarzuty. Teraz dalszym losem 21-latków zajmie się sąd.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w środę wieczorem, zostali skierowani na interwencję dotyczącą zniszczenia mienia w jednym z bloków na terenie miasta. Na miejscu zdarzenia, w piwnicy, mundurowi zastali  trzech mężczyzn, dwóch 21-latków i 20-latka. Ponadto, funkcjonariusze ujawnili tam około 24 gramy marihuany oraz ponad 8 gramów amfetaminy, co potwierdziły wstępne badania narkotesterem. Mundurowi zabezpieczyli również wagę elektroniczną oraz opakowania foliowe. Mężczyźni zostali zatrzymani. Po przeprowadzonych czynnościach, dwóch z nich w wieku 21-lat, usłyszało zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz dalszym losem podejrzanych zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl