Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę

Data publikacji 12.03.2018

Sokólscy dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej bmw, którego kierujący znajdował się pod wpływem środków odurzających. W samochodzie tym mundurowi ujawnili i zabezpieczyli narkotyki. 19-latek usłyszał już zarzut. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Sokólscy dzielnicowi, w miniony piątek wieczorem, zatrzymali do kontroli drogowej bmw, którym jechało dwóch młodych mężczyzn. W samochodzie, obok skrzyni zmiany biegów, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 16 foliowych zawiniątek z sypką substancją koloru białego oraz torebkę z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że było to ponad 14 gramów amfetaminy oraz gram marihuany. Kierowcą samochodu okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego. Mężczyna prowadził auto będąc pod wpływem środków odurzających, co wstępnie potwierdziło badanie na zawartość narkotyków w jego organiźmie. Ponadto, 19-latek przyznał się, że środki odurzające, które zostały ujawnione w bmw stanowią jego własność. W minioną sobotę, mieszkaniec powiatu sokólskiego usłyszał zarzut. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl