Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca wyeliminowany dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 02.05.2018

Sokólscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nietrzeźwego kierującego. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany do kontroli w miejscowości Zagórze. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca ten przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 21 km/h i do tego znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z sokólskiej "drogówki", wczoraj, w godzinach popołudniowych, wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nietrzeźwego kierującego. Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany do kontroli w miejscowości Zagórze. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca ten przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 21 km/h i do tego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 39-letni obywatel Łotwy kierował samochodem ciężarowym marki Mercedes mając niespełna 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o rozsądek na drodze.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl