Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJA ZAINGUROWAŁA ROZPOCZĘCIE IV OGÓLNOPOLSKIEGO MARATONU PRZEDSZKOLAKÓW

Data publikacji 08.05.2018

Przewodnik psa służbowego sokólskiej Policji wziął udział w inauguracji IV Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce. Zaprezentował umiejętności psa służbowego i przeprowadził rozgrzewkę przed biegiem.

Dzisiaj przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce wziął udział w inauguracji IV Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Przedsięwzięcie zorganizowało Przedszkole nr 5 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce. Funkcjonariusz na początku przeprowadził krótką prelekcję na temat zalet regularnej aktywności fizycznej. Następnie zaprezentował umiejętności psa służbowego i udzielił porad jak zachować się w przypadku napotkania agresywnego psa. Przed rozpoczęciem biegu przeprowadził rozgrzewkę dla przedszkolaków i ich wychowawców. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i było wspaniałą okazją do pokazania najmłodszym, że sport jest dobrym wyborem na spędzanie wolnego czasu.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl