Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

UCZNIOWIE „OGÓLNIAKA” ZGŁĘBIALI TAJNIKI SAMOOBRONY Z SOKÓLSKĄ POLICJĄ

Data publikacji 18.05.2018

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, w ramach promocji zawodu policjanta, spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Sokółce. Tym razem mundurowi ćwiczyli z licealistami techniki samoobrony. Ćwiczenia te zorganizowane zostały w ramach działań promujących służbę w Policji.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się wczoraj z licealistami Zespołu Szkół w Sokółce. Tym razem spotkanie miało miejsce na hali sportowej. Mundurowi zaprezentowali uczniom podstawowe techniki samoobrony. Następnie uczniowie powtarzali ćwiczenia pod czujnym okiem Instruktora Taktyk i Technik Interwencji. Głównie doskonalono obronę przed atakiem napastnika z nożem, twz. wyjście z duszenia czy wyrwanie się z chwytu frontalnego za ubranie. Ćwiczenia z zakresu samoobrony zorganizowane zostały w ramach działań promujących służbę w Policji. Po zajęciach fizycznych policjanci podzielili się wiedzą z zakresu doboru do służby.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl