Debata społeczna na temat bezpieczeństwa w Nowym Dworze - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna na temat bezpieczeństwa w Nowym Dworze

Data publikacji 24.05.2018

Policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej zorganizowali debatę społeczną w Nowym Dworze. Na temat lokalnego bezpieczeństwa rozmawiali m.in. mieszkańcy, przedstawiciele gminy i służb mundurowych.

Policjanci z  Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej przeprowadzili we wtorek debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w gminie Nowy Dwór. W debacie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, przedstawiciele służb mundurowych oraz mieszkańcy Nowego Dworu. Policjanci zaprezentowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i omówili zasady jej funkcjonowania. Pokazali efekty, jakie udało się osiągnąć przy jej pomocy. Poinformowano o najnowszych funkcjach aplikacji internetowej, a także o aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Następnie przekazano informacje na temat szeroko rozumianej działalności profilaktycznej prowadzonej przez funkcjonariuszy na terenie powiatu sokólskiego. Policjanci mówili o działaniach ukierunkowanych na zwiększanie poczucia bezpieczeństwa obywateli, ale także o kształtowaniu zachowań, które w realny sposób przyczyniają się do zmniejszenia zjawisk społecznie niepożądanych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –www.sokolka.policja.gov.pl