POLICYJNY OWCZAREK NIKO ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKÓW - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICYJNY OWCZAREK NIKO ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLAKÓW

Data publikacji 25.06.2018

Policyjny przewodnik razem z służbowym psem Niko odwiedzili dziś dzieci z przedszkola „Akademia Malucha” w Sokółce. Maluchy były zachwycone wizytą policjantów, których przywitały bardzo serdecznie w swoim przedszkolu. Spotkanie było częścią działań „Kręci mnie bezpieczeństwo…”

Dzisiaj w przedszkolu „Akademia Malucha” w Sokółce dzieci spotkały się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Na umówioną wizytę przyszedł przewodnik psa służbowego oraz jego czworonożny towarzysz – owczarek Niko. W trakcie spotkania przedszkolaki mogły zobaczyć czym różnią się mundury funkcjonariuszy, jak wygląda radiowóz a także dowiedziały się czym zajmują się policjanci.  Jednak największą radość sprawiła dzieciom możliwość zapoznania się z policyjnym psem służbowym. W trakcie prezentacji umiejętności psa funkcjonariusz przekazał przedszkolakom  jak należy zachowywać się w razie spotkania z agresywnym czworonogiem oraz jakie są zasady skutecznego, a zarazem bezpiecznego wychowywania domowych pupili.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl