O BEZPIECZEŃSTWIE NA PIKNIKU EDUKACYJNYM W POLANKACH - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O BEZPIECZEŃSTWIE NA PIKNIKU EDUKACYJNYM W POLANKACH

Data publikacji 13.08.2018

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkali się z mieszkańcami miejscowości Polanki. W ramach "Pikniku Edukacyjnego" mundurowi rozmawiali z zebranymi m.in. o bezpieczeństwie na drodze oraz nad wodą. Policjanci przypomnieli również uczestnikom spotkania podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Z kolei najmłodsi uczestnicy inicjatywy mogli z bliska obejrzeć radiowozy.

Dzielnicowi z Sokółki, w minioną sobotę, spotkali się z mieszkańcami miejscowości Polanki. W ramach "Pikniku Edukacyjnego" mundurowi rozmawiali z zebranymi głównie o bezpieczeństwie na drodze oraz nad wodą. Funkcjonariusze przypomnieli również uczestnikom spotkania podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Dorosłych oraz młodzież policjanci przestrzegali przed zażywaniem środków odurzających. Z kolei najmłodsi mieli możliwość porozmawiać z mundurowymi o ich pracy, a także obejrzeć z bliska radiowozy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl