SOKÓLSCY POLICJANCI WYELIMINOWALI Z RUCHU NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

SOKÓLSCY POLICJANCI WYELIMINOWALI Z RUCHU NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW

Sokólscy mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich doprowadził do kolizji, kolejny uszkodził zaparkowany samochód, a ostatni przewoził trzech pasażerów.

Funkcjonariusze sokólskiej Policji w miniony weekend ujawnili trzech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich został zatrzymany w piątek, około godziny 1.00, w Jałówce. 31-latek po zakończeniu spożywania alkoholu ze znajomymi wsiadł do pojazdu marki BMW i odjeżdżając uszkodził inny zaparkowany pojazd. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci natychmiast zatrzymali prawo jazdy. 

Druga kolizja drogowa z udziałem nietrzeźwego kierującego miała miejsce w sobotę wieczorem w pobliży miejscowości Chilmony. Tym razem 36-letni kierowca motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. Badanie wykazało, że nieodpowiedzialny kierowca junaka miał niespełna 2,9 promila alkoholu w organizmie. 

Z kolei wczoraj, tuż przed 17.00, w okolicy Janowa, sokólscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej audi. Badanie wykazało, że 42-letni kierujący ma prawie 1,9 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca znajdując się w stanie nietrzeźwości, bez aktualnych badań technicznych pojazdu, przewoził trzech pasażerów. Mężczyzna stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu.

Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.sokolka.policja.gov.pl