Sokólscy policjanci podsumowali rok 2018 - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci podsumowali rok 2018

Data publikacji 18.01.2019

Sokólscy policjanci podsumowali miniony rok pracy. Podczas spotkania podsumowane zostały główne zadania zrealizowane w 2018 roku oraz wyniki osiągnięte przez sokólskich funkcjonariuszy. Określono też cele i kierunki działań policjantów na rok bieżący.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyła się odprawa podsumowująca wyniki pracy sokólskiej Policji za rok 2018. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu sokólskiego, miasta Sokółka, Prokuratury Rejonowej w Sokółce.

Podczas narady rocznej oceniona został efektywność działań sokólskiej Policji w 2018 roku. Spotkanie poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Sokółce insp. Krzysztof Mróz, który omówił stan bezpieczeństwa w powiecie oraz efekty pracy funkcjonariuszy w 2018 roku. Działania pionów prewencji i ruchu drogowego podsumował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Krzysztof Pawłowski. Komendanci podziękowali policjantom za ciężką i dobrze pełnioną służbę, która bezpośrednio przełożyła się na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sokólskiego. Podczas odprawy głos zabrali również przybyli goście, którzy również podziękowali za dobre wyniki policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.