Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

18-24 LUTEGO 2019 ROKU – "TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM" W SOKÓLSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

Data publikacji 15.02.2019

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 18 do 24 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw. Wzorem lat ubiegłych, obok szeregu instytucji pomocowych, również Policja włączy się w realizację tego przedsięwzięcia.

Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane przez różnego rodzaju instytucje zaangażowane w akcję. W związku z tym informujemy, iż w dniach od 18 do 24 lutego 2019 roku  w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sokółce funkcjonariusze poszczególnych komórek organizacyjnych udzielać będą porad i pomocy prawnej osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstw. Osoby zainteresowane zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 14.00.  

Osoby potrzebujące wsparcia lub porady prawnej zachęcamy do skorzystania z pomocy. Pamiętajmy, każdy ma prawo zmienić swoje życie.

 

Widzisz przemoc – zareaguj!

Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, skorzystaj z bezpłatnej informacji na terenie 

Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, ul. Białostocka 69B

w ramach 

"Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem ", 

DYŻURY FUNKCJONARIUSZY:

w dniach 18 – 24 lutego 2019 r. w godz. 8.00-14.00