Pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego

Data publikacji 28.03.2019

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego, który został mianowany Komendantem Powiatowym Policji w Augustowie. Służbę w sokólskiej jednostce pełnił przez 28 lat.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się pożegnanie młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego, który został mianowany Komendantem Powiatowym Policji w Augustowie. W spotkaniu uczestniczyli policjanci i pracownicy cywilni z sokólskiej jednostki, z którymi wspólnie pracował na rzecz bezpieczeństwa i porządku w powiecie sokólskim.

Krzysztof Pawłowski służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Sokółce, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W marcu 2016 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

Komendantowi życzymy dalszych sukcesów!

  • zdjęcie kolorowe, na zdjęciu w mundurze Komendant Powiatowy Policji w Sokółce nadkom. Sławomir Kołakowski oraz młodszy inspektor Krzysztof Pawłowski
  • zdjęcie kolorowe - uśmiechnięta policjantka ściska dłoń dla młodszego inspektora Krzysztofa Pawłowskiego, dookoła policjanci pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce
  • na zdjęciu widoczny jest tort, ozdobiony policyjną gwiazdą z napisem POLICJA. pod nim napis DZIĘKUJĘ