Zatrzymani za udział w bójce - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za udział w bójce

Data publikacji 31.05.2019

Policjanci zatrzymali pięciu podejrzanych o udział w bójce. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dąbrowscy policjanci, w nocy z soboty na niedzielę, usłyszeli krzyki dobiegające z sąsiedniej ulicy. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli leżącego mężczyznę z zakrwawioną głową. Policjanci natychmiast udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, jednocześnie wzywając karetkę pogotowia. W wyniku sprawnie przeprowadzonej przez policjantów interwencji wszyscy podejrzani o udział w bójce zostali zatrzymani. Jak się okazało, byli to mężczyźni w wieku od 29 do 35 lat. Jak ustalili policjanci, osoby te pokłóciły się , a awantura przemieniła się w bójkę. Wstępne badania alkomatem wykazały, że zatrzymani znajdowali się pod wpływem alkoholu. Pięciu mężczyzn usłyszało już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

  • Na zdjęciu widać policjanta który wypełnia dokumentację przy biurku, obok niego, na krześle siedzi zatrzymany mężczyzna.
  • Na zdjęciu widać jak policjant zabezpiecza odciski palców zatrzymanego mężczyzny.
  • Na zdjęciu widać, jak zatrzymanemu mężczyźnie są zakładane kajdanki na ręce trzymane z tyłu przez policjanta Wydziału Kryminalnego. Zabezpiecza go dwóch umundurowanych policjantów.