Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólski kierownik rewiru dzielnicowych najlepszy w województwie podlaskim

Data publikacji 14.06.2019

Aspirant sztabowy Grzegorz Poczobutt Odlanicki z KPP w Sokółce to najlepszy kierownik rewiru dzielnicowych garnizonu podlaskiego 2019 roku. Zakończyły się Wojewódzkie Eliminacje do XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Kierownik Rewiru Dzielnicowych Roku 2019”.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich obejmowała test wiedzy ogólnopolicyjnej, natomiast druga sprawdzała umiejętności strzeleckie funkcjonariuszy. W turnieju wystartowali policjanci reprezentujący wszystkie jednostki województwa podlaskiego.

Najlepszym kierownikiem rewiru dzielnicowych garnizonu podlaskiego 2019 roku okazał się aspirant sztabowy Grzegorz Poczobutt Odlanicki z KPP w Sokółce. Policjant uzyskał 76 punktów w klasyfikacji generalnej zajmując tym samym pierwszą pozycję.

Gratulacje zwycięzcom i podziękowania za udział w zmaganiach złożył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Podsumowanie wyników eliminacji na poziomie wojewódzkim odbyło się podczas uroczystego zakończenia II Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli Rowerowych w Supraślu.

Naszemu koledze gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki podczas zawodów na poziomie ogólnopolskim!

  • Na zdjęciu widoczny jest asp. szt. Grzegorz Poczobutt Odlanicki, który otrzymuje puchar.
  • Na zdjęciu widać policjantów w szeregu odbierających gratulacje, wśród nich jest Grzegorz Poczobutt Odlanicki
  • Na zdjęciu widać zwycięzców uhonorowanych podczas II Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli rowerowych w Supraślu.