Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

24 CZERWCA 2019 ROKU ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ - „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”

Data publikacji 14.06.2019

24 czerwca 2019 roku o godzinie 13.30 zapraszamy na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwie Powiatowym w Sokółce.

24 czerwca 2019 roku o godzinie 13:30 w Sali numer 29 w Starostwie Powiatowym w Sokółce, przy ulicy Piłsudskiego 8, odbędzie się debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Debata odbędzie się bezpośrednio po konferencji „Porozmawiajmy o naszej mocy w działaniach przeciw przemocy” (w godzinach 9:00-13:30), zorganizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce, w której wezmą udział przedstawiciele sokólskiej policji.

W trakcie spotkania poruszony zostanie temat zagrożeń występujących na terenie miasta i gminy Sokółka, działań priorytetowych dzielnicowych oraz ich roli w przygotowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej. Dodatkowo, omówiony zostanie program profilaktyczny „poMOC, a nie przeMOC!” przeciwdziałający przemocy w rodzinie, działająca od 2016 roku internetowa platforma wymiany informacji ze społecznością lokalną „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacja mobilna „Moja Komenda”. Ostatnim elementem debaty będzie dyskusja dotycząca bezpieczeństwa, na którym będziecie mogli Państwo podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz funkcjonowania profilaktyki społecznej i służby dzielnicowego.