Marsz profilaktyczny "Sokólskich dzieciaków" - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marsz profilaktyczny "Sokólskich dzieciaków"

Data publikacji 23.08.2019

Ulicami Sokółki maszerowały dzieci z miejskich świetlic z transparentami oraz hasłami dotyczącymi propagowania pozytywnych zachowań, wolności od uzależnień, a także różnego rodzaju zagrożeń. Nad bezpieczeństwem przemarszu czuwały sokólskie i białostockie policjantki.

Wczoraj ulicami Sokółki maszerowały dzieci z miejskich świetlic „Koniczynka”, „Stokrotka” i „Pod Aureolą". Uczestnicy przemarszu rozpoczynali przemarsz z trzech różnych punktów, dzięki czemu akcja objęła całe miasto. Wszystkie dzieci miały umieszczone na sobie hasła dotyczące propagowania pozytywnych zachowań: „Mam wybór…wybieram prawdziwą wolność, „Jestem małoletni, ale nieLETNI”, „Podejmuje wyzwanie, rzucam hejtowanie", natomiast w rękach trzymały transparenty i balony. Dzieci w trakcie przeprowadzonych wcześniej spotkań, dowiedziały się o zagrożeniach, jakie mogą je spotkać i recytowały swoje ulubione hasła, które zostały w ich pamięci. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz wzięli udział w zabawach, grach i konkursach.  

  • Marsz sokólskich dzieciaków z transparentem "My tez chcemy wiedzieć". Razem z grupą idą policjantki.
  • Dzieci biorące udział w grach i zabawach w centrum miasta przed kinem "Sokół" po zakończeniu marszu pod okiem opiekunów i policjantów.
  • Dzieci siedzą na schodach przed kinem "Sokół" podczas przemowy - podsumowanie i zakończenie przemarszu.