ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ

Data publikacji 05.12.2019

16 GRUDNIA 2019 roku o godzinie 11.00 zapraszamy na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Suchowoli

16 grudnia 2019 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miejskim w Suchowoli przy ulicy Plac Kościuszki 13, odbędzie się debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. 

Przedstawiciele sokólskiej Policji przedstawią zdiagnozowane zagrożenia dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zasady jej funkcjonowania oraz efekty, jakie udało się osiągnąć przy jej pomocy. W dalszej części debaty zostaną przedstawione informacje na temat szeroko rozumianej działalności profilaktycznej Policji, zarówno dla zwiększania poczucia bezpieczeństwa obywateli jak i kształtowania ich świadomych postaw i zachowań, które  w realny sposób przyczyniają się do zmniejszenia zjawisk niepożądanych społecznie. Oczywiście nie zabraknie zagadnienia dotyczącego służby dzielnicowego oraz zadań zawartych w programie „Dzielnicowy bliżej nas”, a także funkcjonowania aplikacji mobilnej „Moja komenda”. Ostatnim elementem debaty będzie dyskusja dotycząca bezpieczeństwa, na którym będziecie mogli Państwo podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, profilaktyki społecznej oraz służby dzielnicowego.