ZASŁUŻONA EMERYTURA DYŻURNEGO SOKÓLSKIEJ POLICJI - Aktualności - KPP Sokółka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZASŁUŻONA EMERYTURA DYŻURNEGO SOKÓLSKIEJ POLICJI

Data publikacji 24.01.2020

Dzisiaj policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce uroczyście pożegnali odchodzącego na emeryturę zastępcę dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Aspirant sztabowy Piotr Rutkowski z mundurem związany był przez 30 lat.

Dzisiaj policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce uroczyście pożegnali dotychczasowego zastępcę dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, aspiranta sztabowego Piotra Rutkowskiego.

Piotr Rutkowski służył w Policji przez blisko 30 lat. Służbę rozpoczął od pionu prewencyjnego, po roku czasu trafił do Komendy Powiatowe Policji w Sokółce, gdzie pracował jako dzielnicowy oraz policjant do spraw wykroczeń. Przez ostatnie 9 lat obejmował stanowisko zastępcy dyżurnego sokólskiej komendy.

Komendant Powiatowy Policji nadkomisarz Sławomir Kołakowski podziękował aspirantowi sztabowemu Piotrowi Rutkowskiemu za dotychczasową służbę i zaangażowanie w codziennym wypełnianiu obowiązków. Wyraził jednocześnie głęboką wdzięczność za nadzór nad podległymi funkcjonariuszami oraz życzliwość okazywaną współpracownikom i przełożonym. Komendant podkreślił, iż jako emerytowany już policjant wciąż jest mile wdzianą osobą w jednostce. Zaznaczył również, iż nie jest to pożegnanie, lecz zakończenie pewnego etapu i życzył pomyślnego odnalezienia sie w nowej roli emeryta. Piotr Rutkowski usłyszał wiele ciepłych słów podziękowań za minione lata współpracy od policjantów i pracowników cywilnych oraz życzenia dalszego czasu spędzonego w spokoju i życzliwości w gronie najbliższych.

Aspirant sztabowy Piotr Rutkowski w swoim przemówieniu również podziękował za dotychczasową służbę, a także życzył policjantom równie pozytywnej współpracy jakiej sam doświadczył.